Nevezési lista - Nagyatád UltraMaraton 50K OB

Id Neve Sz.év Neme Egyesület Város OK
3990 Kollin Gergely 1972 Férfi Spirit SC Budapest
4006 Virág Pál 1994 Férfi 575 Team Ócsa
4017 Gozony Gergő 1974 Férfi Spirit SC Budapest
4049 Pálfy Antal 1987 Férfi Magyar Futósport Egyesület Zalaegerszeg
4064 Csereklei József 1981 Férfi Ráckeve4 Ráckeve
4066 Cseke Lilla 1983 ELTE SE Sashegyi Gepárdok Budapest
4089 Udvari-Tóth Judit 1987 Gyuro-Team Se Bugyi
4091 Drexler Zoltán 1975 Férfi Magyar Futósport Egyesület Budapest, XVI.
4103 Kormos Edina 1984 Magyar Futósport Egyesület Pécs
4108 Csendes Péter 1973 Férfi eXtremeMan Club Győrladamér
4109 Kővágó Levente 1971 Férfi Team Tri-Trend SE Diósd
4131 dr Juhász Mihály 1967 Férfi Vasas SC Csongrád
4133 Szalai András 1981 Férfi Békéscsabai Atlétikai Club Békéscsaba
4136 Varga Bettina 1996 Gyál
4138 Kindl Zsófia 1982 CoffeeRun Sportegyesület Biatorbágy
4144 Matus-Tóth Andrea 1980 ELTE SE Sashegyi Gepárdok Kistarcsa
4152 Papdiné Dombi Mónika 1978 Fittbike SE Pécs
4153 Lencse Gábor 1990 Férfi Magyar Futósport Egyesület Balatonkenese
4154 Török-Ilyés László 1977 Férfi Szigethalmi Ultrafutók Egyesülete Szigetszentmiklós
4156 ifj. Bulitka László 1993 Férfi DVTK SE Kisvárda
4164 Poór Péter 1989 Férfi Kanizsai futó és Szabadidősport klub Gyöngyösfalu
4167 Illés Krisztián 1978 Férfi Nagyatádi Triatlon és Szabadidő SE Nagyatád
4175 Szerencsés Norbert 1970 Férfi Fuszekli Kaposvár Kaposvár
4178 Bazsó Tibor 1970 Férfi Vasi Triatlon SE Szombathely
4179 Dörnyei András 1989 Férfi Magyar Futósport Egyesület Táska
4182 Czupor Szabolcs 1978 Férfi Balatonfüredi Atlétikai Club Várpalota
4183 Dr. Garai Ágnes Szonja 1985 ELTE SE Sashegyi Gepárdok Budapest
4184 Petróczi Márton 1997 Férfi Balatonfüredi Atlétikai Club Veszprém
4186 Bősze Boldizsár 1974 Férfi BAC Vászoly
4187 Bátor Péter 1999 Férfi Balatonfüredi Atlétikai Club Várpalota
4189 Cinkotai Klára 1977 BAC Budapest
4190 Kovács Zita 1980 Footour SE Martfű
4191 Máté Mónika 1979 UFÓ SE Ócsa
4193 Sélley Gábor 1975 Férfi Centrál Elit Atlétika Club Egyesület Budapest
4211 Kóródi Ágnes 1980 Magyar Futósport Egyesület Sárszentmihály
4213 Ménes Anita 1990 Tiszakécske VSE Debrecen
4214 Csákvári Zsigmond 1984 Férfi ELTE SE Sashegyi Gepárdok Budapest
4215 Simonyi Balázs 1980 Férfi Sashegyi Gepárdok Budapest

© 1989 - 2021 eXtremeMan Kft.

Designed by Szliczki József.