Nevezési lista - eXtremeMan Nagyatád Váltó 3 fő

Id Csapat neve Csapattagok Egyesület Város OK
10 Búrock Lakatos György; Lakatos Dániel; Dergán Ádám; Budapest
49 KIHAMINEM Földvári Ágnes; Nyilas Gábor; Bauer Zsuzsanna; Budapest
50 Legyőzhetetlenek Avramov Szilvia; Czipa Szilárd; Kondákor Tamás; Martonvásár
251 Haverkor Határ Dániel; Vermes Brúnó; Korszakasz András; BME Cycling Budapest
356 Tripla X Team Dr. Éder Violetta; Stróhmajer Szilvia; Kovács Róbert; 575 Team Nagyatád
397 Bartuczok Bartucz György; Bartucz Luca; Cravero Edina; Budapest
417 Stanga Tibor 10X - D Vakán Szilvia; Hocsák Sándor; Perenyei Máté; Tatabánya
443 IRONBASKET Mohai Zoltán; Barta Henriett; Mezősi Endre László; ALBA Triatlon SE Székesfehérvár
494 Kistarcsai Trió Balla Mónika; Juhász Péter; Bálint Mátyás; Kistarcsai VSRC Budapest
495 ThreeMan Zsargó Zoltán; Gyömrei Ádám; Gyömrei Máté; VTE Balatonfűzfő
646 Töketlenek Czakó Balázs; Lukács Tünde; Szabó Péter; Dabasi SZSE Dabas
653 Álomkergetők Jánosa- Virágh Krisztina; Szabó Csilla; Marics Éva; Vasi Triatlon SE Lukácsháza
664 Újoncok id. Palkovics Tamás; ifj. Palkovics Tamás; Molnár Levente; Tovafutók SE Ajka
670 Tri Amigos Orbán Ferenc; Dobsi János; Földi Attila; Polythlon ETK Budapest
780 Sunshine Kovács Edina; Tasiné Tóth Nikolett; Farkas Zsoltné Nagy Mariann; Szeged
809 Tri-Friends Hegyi Imre; Orbán Erika; Fehér Anita; Algyő
815 Turbó Csigák Rituper János; Kiss Zoltán; Szűcs András; Siófok
824 POZITÍV ATTITŰD Krempf Réka; Kollár Zsuzsi; Herczog Era; Esztergomi Futóművek Esztergom
876 SzyGNo Gabor Somogyi; Orgován Norbert; Szy László; Budapest
880 Bambuszfőnix Buzás Krisztián; Erős Levente; Szkaliczki Tamás; Budapest
949 Ironcats Héring Anikó; Richter Katalin; Pápai Edit; Tata
1164 B.A.B. Szemák Balázs; Szemák Attila; Koncz Balázs; 575 Team Budapest
1169 Rokkant Jók Székely Tamás; Matics Gergely; Halász László; Tatabánya
1171 Bakonyerdei Trió Dr.PAtocskai Zoltán; Patocskai-Lunk Eszter; Szelestei Péter; Bakonyszentlászló
1232 TRItánok Egyed Zoltán; Tóth András; Tóth Péter; Szombathely
1275 Mentők Miskolc Domoszlai Tamás; Juhász Péter; Makár Bence; OMSZ Miskolc Miskolc
1328 Micsoda nők Lőrincz Emma; Feketéné Csilla; Sztankovics Eszter; Budakalász
1387 DTSE-Acéltrió Somogyvári Lili; Hegedűs Attila; Somogyvári Ákos; Dunaföldvár
1406 Lucky Family Szerencsés Lili; Piller Adrien; Szerencsés József; Fuszekli Kaposvár Kaposvár
1433 MiZsoDa??? Fellinger Zsombor; Zemlényi; Vízer Dániel; Fehérvári Futótűz SE Székesfehérvár
1490 KRÚ Pálfalvi Norbert; Ősz Olivér; Bakay Dániel; Budaörs
1542 Feláldozhatók Szántó Külits Péter; Kovács Viktor; Illés Levente; Budaörs
1561 NoName Gyura Gyöngyi; Ecker Bálint; Perge István; Gyömrő
1662 Pancsi-Hajcsi-Futi Tompos Loránd; Kuthy Tamás; Kuthy Dorottya; 575 Team Dunakeszi

© 1989 - 2020 eXtremeMan Kft.

Designed by Szliczki József.