Nevezési lista - eXtremeMan Nagyatád Váltó 3 fő

Id Csapat neve Csapattagok Egyesület Város OK
10 Búrock Lakatos György; Lakatos Dániel; Dergán Ádám; Budapest
50 Legyőzhetetlenek Avramov Szilvia; Czipa Szilárd; Kondákor Tamás; Martonvásár
251 Haverkor Határ Dániel; Vermes Brúnó; Korszakasz András; BME Cycling Budapest
356 Tripla X Team Dr. Éder Violetta; Stróhmajer Szilvia; Kovács Róbert; 575 Team Nagyatád
397 Bartuczok Bartucz György; Bartucz Luca; Cravero Edina; Budapest
417 Stanga Tibor 10X - D Vakán Szilvia; Hocsák Sándor; Perenyei Máté; Tatabánya
443 IRONBASKET Mohai Zoltán; Barta Henriett; Mezősi Endre László; ALBA Triatlon SE Székesfehérvár
494 Kistarcsai Trió Balla Mónika; Juhász Péter; Bálint Mátyás; Kistarcsai VSRC Budapest
495 ThreeMan Zsargó Zoltán; Gyömrei Ádám; Gyömrei Máté; VTE Balatonfűzfő
582 Jól karbantartott utánfutók Danyis Terka; Vad Noémi; Csuja Beáta; eXtremeMan Club Budapest
653 Álomkergetők Jánosa- Virágh Krisztina; Szabó Csilla; Marics Éva; Vasi Triatlon SE Lukácsháza
664 Újoncok id. Palkovics Tamás; ifj. Palkovics Tamás; Molnár Levente; Tovafutók SE Ajka
670 Tri Amigos Orbán Ferenc; Dobsi János; Földi Attila; Polythlon ETK Budapest
781 Az Úszó és az Amatőrök Horváth Lilla Mária; Magyar Gyöngyi; Horváth Róbert; Vasi Triatlon Se Szombathely
815 Turbó Csigák Rituper János; Kiss Zoltán; Szűcs András; Siófok
824 POZITÍV ATTITŰD Krempf Réka; Kollár Zsuzsi; Herczog Era; Esztergomi Futóművek Esztergom
876 SzyGNo Gabor Somogyi; Orgován Norbert; Szy László; Budapest
949 Ironcats Héring Anikó; Richter Katalin; Pápai Edit; Tata
1171 Bakonyerdei Trió Dr.PAtocskai Zoltán; Patocskai-Lunk Eszter; Szelestei Péter; Bakonyszentlászló
1232 TRItánok Egyed Zoltán; Tóth András; Tóth Péter; Szombathely
1275 Mentők Miskolc Domoszlai Tamás; Juhász Péter; Makár Bence; OMSZ Miskolc Miskolc
1328 Micsoda nők Lőrincz Emma; Feketéné Csilla; Sztankovics Eszter; Budakalász
1387 DTSE-Acéltrió Somogyvári Lili; Hegedűs Attila; Somogyvári Ákos; Dunaföldvár
1406 Lucky Family Szerencsés Lili; Piller Adrien; Szerencsés József; Fuszekli Kaposvár Kaposvár
1490 KRÚ Pálfalvi Norbert; Ősz Olivér; Bakay Dániel; Budaörs
1542 Feláldozhatók Szántó Külits Péter; Kovács Viktor; Illés Levente; Budaörs
1662 Pancsi-Hajcsi-Futi Tompos Loránd; Kuthy Tamás; Kuthy Dorottya; 575 Team Dunakeszi
1747 KoWess Wesselényi Melinda; Kovács Péter; Wesselényi Balázs; Budapest
1819 2 Magyar 1 Brit Arthur Mayo; Bukvai Zoltan; Varga Orsolya; 575 Team Budapest
1912 Alex, Zsömi, Fenyő 3.0 Boros Alex; Molnár István; Fenyvesi Gábor; Extrememan Club Kistarcsa
1943 MiG-21 Varga Gábor; Pap András; Tájcsnek Zsolt; Dynamic TC Szekszárd
1948 eXtreme TRIp Nagy Gergely; Njakas Kristjan; Sipos Veronika; 575 Érd
2119 Lenyomjuk a fatert Dr. Boda Viktória; Pötör Balázs; Pötör Gergely; Nagyvenyim
2128 KisTricsák Szendrődi Noémi; Habon Kimberli; Uri Bettina; Kistri Team Budapest
2153 3an Pácban Plántek Anita; Ormanecz János; Sárdi Péter; Nagyatád
2178 Kispajtások újratöltve Mácsai László; Nagy Csaba Dániel; Nagy Károly; Aktív Mindennapok Budapest
2180 Bor - Virág Séllyei András; Bihari Virág; Wolf András; KisTri Budapest
2190 KisTri Gráciák Szeibert Anikó; Móczárné Nagy Márta; Polgár Ágnes; KisTri Team Székesfehérvár
2194 Flow - Seek to learn Balázs György; Kováts Iringó; Tóth-Salzmann Tímea; Telki
2195 Flow - Go beyond Csaszlava Nándor; Tóth Zsolt; Balogi Balázs; Telki
2203 Jó ötletnek tűnt Fábián-Kovács Brigitta; Tózsa Balázs; Kaló István; 575 Team Eger
2206 Májkrémes kenyér Ágoston György; Palkovits Attila; Lajtos Ibolya; Mosonmagyaróvár
2208 Iron MA-ZSO-LA Trio Drigán Zoltán; Pózvai Albin; Füle Zsolt; Fertőd
2210 Begurulunk Terhes Ágota; Császár Attila; Balla Ottó; Budapest
2223 Veszprémi mászók Molnár Gergely; Strommer László; Torma Árpád; Honvéd Ezüstnyíl Egyesület Veszprém
2233 Fenegyerekek Terdik János; Császár Gábor; Ferenczi David; 575 Team Budapest
2234 Pacsitacsi Team Zilahy Boróka; Béres Lívia; Dr. Zsigmond Réka; Százhalombattai VUK Tárnok
2235 M&M`s es Kis Marta Andrea; Kis Gyula; Marta Laszlo; Kistri Budapest
2239 Knorr-Bremse Ironteam Metál Attila; Ibos Igor; Drávay Gábor; Knorr-Bremse Budapest
2242 Gotthard Team Gotthard Béla; Dr. Gotthard Viktor; Gotthard András; Budapest
2248 KAKAS Völgyi Botond; Bartóki Liliána; Geosits Indira; Tutto Bici Budapest
2251 Petra Gyermán Zsófia; Gulyás Marcell; Bíró Attila; EZA Budapest
2259 SérültTeam Pászti Edit; Kerekes Emese; Danyi Csanád; Kecskeméti Első Sor Kecskemét
2282 Németh-ÉK Németh Imre; Németh Barnabás; Németh Botond; Budapest
2288 eXtremeMan Club Váltója Dr. Szentpéteri Diána; Horváth Tamás; Czene Tibor; eXtremeMan Club Sopron
2293 3MAN Rákos Patrik; Novák Ádám; Gombos Róbert; VTE Veszprém
2301 T3 Családi váltó Túri Tamás; Túri Tünde; Túri Zsuzsanna; Paks
2302 TriPlan Angyalai Debre-Grónai Anikó; Kopisz Judit; Simó Katalin; TriPlan Verőce
2307 Kopp-kopp-koppppp Firniksz Judit; Csikós Benedek; Killik László; Triplan Budapest
2308 Az út maga a cél Szebeni Endre; Szüts Miklós; Theo Spilleman; Budaörsi TK Budapest
2320 Szilasy Boyz Szilasy Tibor; Szilasy Dávid; Szilasy Zalán; Kistarcsai VRSC Budapest
2331 BéláIM Markovich Béla; Hoffmann Zsolt; Balogh Zita; Budapest
2347 Karszalagért jöttünk Papp Beáta; Szénás Eszter; Molnosi Kristóf; Dunakeszi
2359 Tribe Senior Morvai Zoltán; Tóth Zoltán; Ésik Tamás; Triatlon Baráti Egyesület Fót
2371 VTExpressz Rasovszky Kristóf; Rónaszéki Balázs; Kovács Tamás; Veszprémi Triatlon Egylet Veszprém
2372 B784 Team Marik Balázs; Szabó Ágota; Szilveszter Zoltán; Budapest
2476 Spontán Atád Team Szabó Vanda Csenge; Pap Anita; Tolnai Nóra; Kis Tri Team Szolnok

© 1989 - 2020 eXtremeMan Kft.

Designed by Szliczki József.