Nevezési lista - eXtremeMan Nagyatád Váltó 2 fő

Id Csapat neve Csapattagok Egyesület Város OK
99 Szupercsapat Hada Noémi; Bognár Richárd; Sárkeresztes
137 Elsőbálozó meg én Németh Beáta; Marik Gyula; 575 Team Budapest
171 Életerő Sendula Zalán; Travnik Norbert; Kecel
204 Ironmenők Csizmadia Zoltán; Ruzsás Dávid; 575 Team Kft Budapest
227 Enjoy TRI Bonyhádi Szilvia; Csetényi-Guba Mária; Veszprémi Triatlon Egylet Veszprém
242 BrumBa team Balogh Bertalan; Dr. Brummer Brigitta; Székesfehérvár
270 Fekete Kő Hajdú Kristóf; Metzner Gábor; Diósd
281 Amazonok Antal Szilvia; Tihob Hajnalka; VUK Dunakeszi
328 Suhanó Generáció Kosaras Judit; Ludvig Károly; Pécs
352 Stanga Tibor 10X - B Karácsonyi Péter; Nagy Éva; Tricepsz SE Szárliget
357 Én érted, Te értem Sepsei Gabriella; Buvár Attila; Makó
371 MANCIK Balsay István; Balsayné Boros Rita; ALBA Triatlon SE Székesfehérvár
451 SziKárok Kárász Katalin; Szikora Zoltán; Tribe Budapest
454 Fittbike újra együtt Komjáti Viktória; Hencz Balázs; Fittbike SE Pécs
455 Egyben Válóok Bodri Tamás; Petia Csaba; Szekesfehervar
555 Smile Boros Nikolett; Ertl Judit; Mór
690 Tepsi-G duo Oravecz Gábor; Temesi Dániel; KisTri Team Budapest
822 Mészáros-Nagy duo Mészáros Sándor; Nagy Róbert; Komárom-Európa Futó Egyesület Komárom
995 Oroszlányok Szeibert Katalin; Horváth Anikó; Budapest
1014 Polythlon Puhányai - jövőre egyéni Borosnyay Virág; Molnár Tamás; Polythlon ETK Zalaegerszeg
1021 Futottak még... Porpáczy Tímea; Grasanovics Péter; Szombathely
1079 Vajas pirítós Zsurovits Judit; Balthazár Dóra; Triplan Budapest
1085 Vasi TRI- Ibolya és Kitti Bazsóné Pulai Ibolya; Dala Kitti; Vasi Triatlon Se Szombathely
1095 Váczi Csilletolók Bt. Kozma Péter; Kriaszter Zsolt; Vácduka
1126 kis Fenyő nagy Fenyő Fenyvesi Tamás; Fenyvesi Márk; Footour Tata
1149 amatőrpárbaj Tábit Adél; Papp Csaba; Heréd
1233 Csőmax Punk Adrienn; Zákányi Tamás; Alba triatlon Szekszárd
1234 Intersport Szombathely plusz a Kriszti Osztrosits Krisztina; Varasdy Edit; Vasi Triatalon SE Szombathely
1257 Takonymackók Mayer Viktor; Fekete Mátyás; Vasemberek Klubja Budapest
1259 TRItánok Lukács Gergely; Pataki Vladimir; ELTE Polythlon Budapest
1308 Házasok Szombath István; Gál Zsuzsanna; Budapest
1388 BDT Ambrusch Tamás; Kovács Bálint; GYTSE Tinnye
1440 Family Tree Friends for TRI Cser Csaba; Gálné Fitos Éva; Family Tree Triatlon és SZSE Pákozd
1506 Zoltalin Reményi Zoltán; Morva Katalin; TriPlan Budapest
1514 575 CáGabi & CáMiki Lévai Gábor; Bencze Miklós; 575 Team Kft. Budapest
1659 Tutto Bici Váltó 1 Keszthelyi Gábor; Marosi Gábor; Tutto Bici Bottecchia SE Szeged
1737 Sógi Team Nagy Milán; Zömbik Anna; Győr
1753 Mr & Mrs Flame Láng Zsolt; Láng-Somogyi Zita; Siófok
1883 TEAM K&E Képes Gergely; Gulyás Gábor; Kaposvári Atlétikai Klub Kaposvár
1954 Vasledik Nemeth-Benko Dora; Balazs Mariann; Vasi Tri Szombathely
1975 Hurka és Kolbász Szenczi Attila; Török Lajos; Triplan Budapest
2030 Persze, drágám! Kertész Krisztina; Fetzer Róbert; Bringabanda SC Budapest
2070 P&G MátraMan 1 - Múlt és Jövő Barhács László; Kiss Attila; P&G MátraMan Veresegyház
2126 TRIsztán és Izolda Túróczi Réka; dr. Sziklai Péter; Irunmore S.E. Budapest
2151 Fruzsi en Réka Csillag Fruzsina; Gyökös Réka; Hajdúböszörmény
2154 Két csávó aki másik két csávót játszik Szentendrei Dávid; Oláh Dániel; Kecskemet
2169 VAStagok Szabó József; Szamos József; EXTREMEMAN CLUB Budapest
2170 Alba Triatlon SE Gábor Komáromi; Tibor Ganesz; Alba Triatlon SE Lovasberény
2176 Highway Stars dr. Zakariás Géza; Frohmann Tamás; SZESE Győr
2191 575Păratlanok Győri Bernadett; Balogh Róbert; 575Team Nagyatad
2207 Spuri 46 Gózony Gergő; Puy László; Spuri Gyula
2227 VTE Kisvasút Czafit Zsuzsanna; Morvai Balázs; Veszprémi Triatlon Egylet Veszprém
2229 SebesBikák Hanich Tamás; Agyagási Ákos; Győr
2237 DTSE Kovácsék Kovács Ákos Flórián; Vadász Ildikó; DTSE Dunaújváros
2254 Jonatán és a kapitány Tompai Jonatán; Petrov András; Team Újbuda SE Szigetszentmiklós
2261 Sub10 Balogh Zoltán; Kis Imre; Footour Budapest
2275 Befutók Szekretár Virág; Pintér András; Tarany
2276 De mielőtt még ezt elmondanám Kovács Nándor; Németh Roland; Budapest XI.
2277 Tritánok Tóth Dávid; Jónás György; KisTri Team Sportegyesület budakeszi
2279 POPCORN Molnár István; Horváth Gergely; Kis Tri Team Sportegyesület Dunaharaszti
2281 That's the Spirit! Kővári Luca; Lehoczky Dávid; Spuri SC Budapest
2304 Fura Páros újratöltve Fera-Both Csilla; Fera Attila; Kistarcsai vsrc Kistarcsa
2310 Lepsényi Kürtőskalács Team Lepsényi Gábor; Velencei Balázs; Vasi Tri 1/2 Szombathely
2343 Flanderék Flander Márton; Flander Lilla; Mogyi SE Baja Baja
2344 Összeverődöttek Tálas Gabriella; Pozsgai Tibor; Triplan Leányfalu
2346 Hőhullám Meleg Dóra; Meleg András; Team Újbuda & Polythlon Budapest
2349 Pék-Hadházi Pék Eszter; Hadházi Máté; Tutto Bicci Botteccia SE. Győr
2365 Utolsó pillanat Fazakas Krisztina; Czuczor Gergely; 575 Team Eger

© 1989 - 2020 eXtremeMan Kft.

Designed by Szliczki József.