Nevezési lista - eXtremeMan Nagyatád Váltó 4-8 fő

Id Csapat neve Csapattagok Egyesület Város OK
239 Kétballáb Bodrogi Gábor; Iker László; Iker Gusztáv; Ignáczy Rita; Ostffyasszonyfa
314 HeRe-TiMe Salamonné Szentimrei Eszter; Nagy Henriett; Schatz Regina; Fodor Tímea; Triatlon Baráti Egyesület Budapest
327 Chariots of Smile André Gabriella; Huszár András; Szabó Gergely; Kálmán György; Futólépés Falka Budapest
458 Kilométerfalók Gerberné Juhász Andrea; dr. Bakos Marcell; dr. Gerberné Farkas Zsuzsanna; Gerber Gordon; Budapest
523 Stanga Tibor 10X - A Szabó Tamás; Fekete Tünde; Veres Ferenc; Szabó Szilvia; Wieszt Erika; Balog Anikó; Hornyák Ágnes; Balla Éva; Budapest
671 Jancsillák dr. Csonka Anita; Csonka István; Csonka Marianna; Orbán Dorottya; Orbán Levente; Korom Dániel; Polythlon ETK Budapest
933 404! Szivák Ilona; Teréki Tünde; Kruzslicz Lajos; Szabó Gellért; Nagytarcsa
975 JaKis csapat Jakus Krisztián; Kis-Gál Torontál; Jakus Gábor; Dr. Kis-Gálné Kislaki Judit; PSN Zrt. (Pécsi Sport Nonprofit Zrt.) Pécs
998 Stanga Tibor 10X - C Hornyák Marianna; Havacs Katalin; Kiss Beáta; Murcsányi Judit; Füle Norbert; Major László; Schlanger András; Szilvási Csaba; Tatabánya
1023 Estikék Altmann András; Altmann-né Barsánszki Szilvia; Aranyosi Antónia; Boros István; Drávainé Perei Veronika; Drávai Tamás; Molnár Andrea; Máger Dóra; Tatabánya
1115 Iron váltó Dóka Bálint; Dókáné Pavisa Nóra; Kozma Bence; Hornyák Zita; Vágta Triatlon Sződliget
1142 KEFE-N.nulla Bottlik Dorina; Bottlik Diána; Nagy Szonja; Bottlik Máté; Dombi Tamás; Komárom-Európa Futó Egyesület Kocs
1164 B.A.B. Szemák Balázs; Szemák Attila; Koncz Balázs; Szemák Dávid Attila; 575 Team Budapest
1224 Iron-Dancsók Dancsóné Vladár Márta; Dancsó Zsófia; Dancsó Gréta; Dancsó Áron; Dancsó András; Üröm
1356 Fantasztikus ötös Horváth Norbert; Király Viktória; Budai Attila; Mocsáry Gabriella; Szlaukó Róbert; Budapest Vác
1381 AVG40 Miatta Mercédesz; Bor Gergely; Vaskáné Holló Adrienn; Vaska Kálmán; TRI-CO Triatlon Klub Nagykanizsa
1466 KSE Fanatics Bús Gábor; György Ildikó; Tóth Andrea; Tomka Benedek; KSE Ute Budapest
1488 4G Erős Gábor; Kiss Miklós Gábor; Kovács Gábor; Gálik Gábor; Dunakeszi
1561 NoName Panza Krisztina; Ecker Bálint; Perge István; Solymos Norbert; Gyömrő
1787 Mikos Team Mikos Éva; Mikos Bertalan; Mikos Benedek; Mikos Máté; KisTri Team Biatrobágy
1942 50eseket kergetők Garami Katalin; Kállai Tímea; Várai Attila; Bajnogel Csaba; Három Lépés Triacto Budapest
2088 Nojásos Tokedlik Zeman Márton; Schwendtner Bálint; Fülöp Csenge; Schwendtner Réka; Schwendtner Balázs; Schwendtner Erik; Triacto Három Lépés Budapest
2179 Itt vagyunk, mosolygunk, az idönket lesz*rjuk Csomor Róbert; Csomor Levente Zétény; Csomor Mátyás Krisztián; Konkoly Szilvia; Csomor Gergely; Ignácz Dorottya; Pécs
2196 Flow - Enjoy the ride Benza Málna; Papp Péter; Schweiger Attila; Erdődi Petra; Paskuj Iván; Kalmár Péter; Telki
2209 Iron MA-ZSO-LA Csapat Pózvai Kiara; Pózvai Krisztián; Pózvai Martin; Pózvainé Vadas Viktória; Illés Mátyás; Illés Eszter; Pózvai Olivér; Fertőd
2213 P&G MátraMan 2 - Final Four Gellén Bence; Csépe György; Varga Balázs; Kindl Antal; P&G MátraMan Veresegyház
2221 Tandem Horváth Adél; Molnár Martin; Szabó János; Egyed Zsombor; Tandem 2004 Sportegyesület Bárdudvarnok
2225 K3 SE Kaposvári Kerékpáros Klub SE Harsányi Mátyás; ifj. Lőrincz Ferenc; Horváth Tamás; Nádasdi Eszter; Máté Anna; K3 SE Kaposvári Kerékpáros Klub Sportegyesület Kaposvár
2230 Up&Up Galambos Pál István; Czita Dániel; Nagy Manka; Laposa Jázmin; Laposa Kitti; Debreceny Dalma; Kis Gyula; KisTri Tata
2232 Up&Down Galambos István; Heitz András; Heitz Ferenc Dániel; Heitz Katalin; Czita Zoltán; Debreceny Gergő; KisTri Tata
2249 Naszi tanár-diák+fő Horváth Tamás; Ludán Gábor; Keszericze Márton; Keszericze András; Koltai Zsolt; Nagyatád
2252 Moksa SanVitoNagyatad Tamas Horvath; Gianni Zorzetto; Orietta Casolin; Silvia Candian; Fulvio Cantarutti; FIAMME CREMISI San Vito al Tagliamento
2256 SanVitoNagyatad Gicapipa GiuliaZelinka Nonis; Piero Maronese; Carlo Candido; Paolino Giacomini; FIAMME CREMISI San Vito al Tagliamento
2257 SanVitoNagyatad Inprogress Raimondo Ordano; Ingrid Farkas; Marta Bianchet; Valentino Gregoris; FIAMME CREMISI San Vito al Tagliamento
2260 Tittiri-team Lukics János; László Imre; Lukics Lola; Heszberger Edina; Kaposvár
2266 Alkalmi hatosfogat Péter Dely; Delyné Schmid Veronika; Nagylaki László; Tarsoly Réka; Dr. Berze Ildikó; Németh Norbert; VTE, 575 Veszprém
2268 Szuperfenofrenetikomaxikapitális Varga János; Novák Ibolya; Szántó András; Kunhegyi Veronika; Tóth Szilvika; Szigetszentmiklós
2289 Sat-Elit Bohus Erik; Huszár Péter; Horváth Gyula; Pápay Levente; Szabó Dániel; Szalay János; Timár András; Varga Dávid; Diósd
2291 VTE Fe-Male Somogyi Zsófia; Dr Hunyadfalvi Balázs; Molnár Blanka; Szomjasi Bernadett; VTE Veszprém
2305 COVIDámok Szerecz Donát; Dr Somogyi Tibor; Somogyi Miklós; Nagy Abonyi Zoltàn; Kaposvár
2329 Saint-Gobain Ágoston Judit; Berkes Balázs; Borsy László; Vágó Bálint; Venásch Zsolt; Vendég Róbert; Zám Zoltán; Pilisvörösvár
2351 TRIBE Ferencz Ábel; Jankov Máté; Kárpáti Ákos; Kárpáti Máté; Tóth Krisztián; Tóth Márton; Triatlon Baráti Egyesület Fót
2363 ironpityu Brassay Réka; Felföldi Viktoria; Tobak Julia; Horváth Balázs; Varga Elemér; Gáspár Ferenc; Háden Tamás; Horváth Szabolcs; vte Veszprém

© 1989 - 2020 eXtremeMan Kft.

Designed by Szliczki József.