Rajtlista - eXtremeMan Nagyatád Váltó 3 fő

Rsz Csapat neve Csapattagok Egyesület Város
3001 Búrock Lakatos György; Lakatos Dániel; Dergán Ádám; Budapest
3002 Legyőzhetetlenek Avramov Szilvia; Czipa Szilárd; Kondákor Tamás; Martonvásár
3003 Haverkor Határ Dániel; Vermes Brúnó; Korszakasz András; BME Cycling Budapest
3004 Tripla X Team Dr. Éder Violetta; Stróhmajer Szilvia; Kovács Róbert; 575 Team Nagyatád
3005 Bartuczok Bartucz György; Bartucz Luca; Cravero Edina; Budapest
3006 Stanga Tibor 10X - D Vakán Szilvia; Hocsák Sándor; Perenyei Máté; Tatabánya
3007 IRONBASKET Mohai Zoltán; Barta Henriett; Mezősi Endre László; ALBA Triatlon SE Székesfehérvár
3008 Kistarcsai Trió Balla Mónika; Juhász Péter; Bálint Mátyás; Kistarcsai VSRC Budapest
3009 ThreeMan Zsargó Zoltán; Gyömrei Ádám; Gyömrei Máté; VTE Balatonfűzfő
3010 Jól karbantartott utánfutók Danyis Terka; Vad Noémi; Csuja Beáta; eXtremeMan Club Budapest
3011 Álomkergetők Jánosa- Virágh Krisztina; Szabó Csilla; Marics Éva; Vasi Triatlon SE Lukácsháza
3012 Újoncok id. Palkovics Tamás; ifj. Palkovics Tamás; Molnár Levente; Tovafutók SE Ajka
3013 Tri Amigos Orbán Ferenc; Dobsi János; Földi Attila; Polythlon ETK Budapest
3014 Az Úszó és az Amatőrök Horváth Lilla Mária; Magyar Gyöngyi; Horváth Róbert; Vasi Triatlon Se Szombathely
3015 Turbó Csigák Rituper János; Kiss Zoltán; Szűcs András; Siófok
3016 POZITÍV ATTITŰD Krempf Réka; Kollár Zsuzsi; Herczog Era; Esztergomi Futóművek Esztergom
3017 SzyGNo Gabor Somogyi; Orgován Norbert; Szy László; Budapest
3018 Ironcats Héring Anikó; Richter Katalin; Pápai Edit; Tata
3019 Bakonyerdei Trió Dr.PAtocskai Zoltán; Patocskai-Lunk Eszter; Szelestei Péter; Bakonyszentlászló
3020 TRItánok Egyed Zoltán; Tóth András; Tóth Péter; Szombathely
3021 Mentők Miskolc Domoszlai Tamás; Juhász Péter; Makár Bence; OMSZ Miskolc Miskolc
3022 Micsoda nők Lőrincz Emma; Feketéné Csilla; Sztankovics Eszter; Budakalász
3023 DTSE-Acéltrió Somogyvári Lili; Hegedűs Attila; Somogyvári Ákos; Dunaföldvár
3024 Lucky Family Szerencsés Lili; Piller Adrien; Szerencsés József; Fuszekli Kaposvár Kaposvár
3025 KRÚ Pálfalvi Norbert; Ősz Olivér; Bakay Dániel; Budaörs
3026 Feláldozhatók Szántó Külits Péter; Kovács Viktor; Illés Levente; Budaörs
3027 Pancsi-Hajcsi-Futi Tompos Loránd; Kuthy Tamás; Kuthy Dorottya; 575 Team Dunakeszi
3028 KoWess Wesselényi Melinda; Kovács Péter; Wesselényi Balázs; Budapest
3029 2 Magyar 1 Brit Arthur Mayo; Bukvai Zoltan; Varga Orsolya; 575 Team Budapest
3030 Alex, Zsömi, Fenyő 3.0 Boros Alex; Molnár István; Fenyvesi Gábor; Extrememan Club Kistarcsa
3031 MiG-21 Varga Gábor; Pap András; Tájcsnek Zsolt; Dynamic TC Szekszárd
3032 eXtreme TRIp Nagy Gergely; Njakas Kristjan; Sipos Veronika; 575 Érd
3033 Lenyomjuk a fatert Dr. Boda Viktória; Pötör Balázs; Pötör Gergely; Nagyvenyim
3034 KisTricsák Szendrődi Noémi; Habon Kimberli; Uri Bettina; Kistri Team Budapest
3035 3an Pácban Plántek Anita; Ormanecz János; Sárdi Péter; Nagyatád
3036 Kispajtások újratöltve Mácsai László; Nagy Csaba Dániel; Nagy Károly; Aktív Mindennapok Budapest
3037 Bor - Virág Séllyei András; Bihari Virág; Wolf András; KisTri Budapest
3038 KisTri Gráciák Szeibert Anikó; Móczárné Nagy Márta; Polgár Ágnes; KisTri Team Székesfehérvár
3039 Flow - Seek to learn Balázs György; Kováts Iringó; Tóth-Salzmann Tímea; Telki
3040 Flow - Go beyond Csaszlava Nándor; Tóth Zsolt; Balogi Balázs; Telki
3041 Jó ötletnek tűnt Fábián-Kovács Brigitta; Tózsa Balázs; Kaló István; 575 Team Eger
3042 Májkrémes kenyér Ágoston György; Palkovits Attila; Lajtos Ibolya; Mosonmagyaróvár
3043 Iron MA-ZSO-LA Trio Drigán Zoltán; Pózvai Albin; Füle Zsolt; Fertőd
3044 Begurulunk Terhes Ágota; Császár Attila; Balla Ottó; Budapest
3045 Veszprémi mászók Molnár Gergely; Strommer László; Torma Árpád; Honvéd Ezüstnyíl Egyesület Veszprém
3046 Fenegyerekek Terdik János; Császár Gábor; Ferenczi David; 575 Team Budapest
3047 Pacsitacsi Team Zilahy Boróka; Béres Lívia; Dr. Zsigmond Réka; Százhalombattai VUK Tárnok
3048 M&M`s es Kis Marta Andrea; Kis Gyula; Marta Laszlo; Kistri Budapest
3049 Knorr-Bremse Ironteam Metál Attila; Ibos Igor; Drávay Gábor; Knorr-Bremse Budapest
3050 Gotthard Team Gotthard Béla; Dr. Gotthard Viktor; Gotthard András; Budapest
3051 KAKAS Völgyi Botond; Bartóki Liliána; Geosits Indira; Tutto Bici Budapest
3052 Petra Gyermán Zsófia; Gulyás Marcell; Bíró Attila; EZA Budapest
3053 SérültTeam Pászti Edit; Kerekes Emese; Danyi Csanád; Kecskeméti Első Sor Kecskemét
3054 Németh-ÉK Németh Imre; Németh Barnabás; Németh Botond; Budapest
3055 eXtremeMan Club Váltója Dr. Szentpéteri Diána; Horváth Tamás; Czene Tibor; eXtremeMan Club Sopron
3056 3MAN Rákos Patrik; Novák Ádám; Gombos Róbert; VTE Veszprém
3057 T3 Családi váltó Túri Tamás; Túri Tünde; Túri Zsuzsanna; Paks
3058 TriPlan Angyalai Debre-Grónai Anikó; Kopisz Judit; Simó Katalin; TriPlan Verőce
3059 Kopp-kopp-koppppp Firniksz Judit; Csikós Benedek; Killik László; Triplan Budapest
3060 Az út maga a cél Szebeni Endre; Szüts Miklós; Theo Spilleman; Budaörsi TK Budapest
3061 Szilasy Boyz Szilasy Tibor; Szilasy Dávid; Szilasy Zalán; Kistarcsai VRSC Budapest
3062 BéláIM Markovich Béla; Hoffmann Zsolt; Balogh Zita; Budapest
3063 Karszalagért jöttünk Papp Beáta; Szénás Eszter; Molnosi Kristóf; Dunakeszi
3064 Tribe Senior Morvai Zoltán; Tóth Zoltán; Ésik Tamás; Triatlon Baráti Egyesület Fót
3065 VTExpressz Rasovszky Kristóf; Rónaszéki Balázs; Kovács Tamás; Veszprémi Triatlon Egylet Veszprém
3066 B784 Team Marik Balázs; Szabó Ágota; Szilveszter Zoltán; Budapest
3067 Spontán Atád Team Szabó Vanda Csenge; Pap Anita; Tolnai Nóra; Kis Tri Team Szolnok

© 1989 - 2020 eXtremeMan Kft.

Designed by Szliczki József.