Rajtlista - eXtremeMan Nagyatád Váltó 2 fő

Rsz Csapat neve Csapattagok Egyesület Város
2001 Szupercsapat Hada Noémi; Bognár Richárd; Sárkeresztes
2002 Elsőbálozó meg én Németh Beáta; Marik Gyula; 575 Team Budapest
2003 Életerő Sendula Zalán; Travnik Norbert; Kecel
2004 Ironmenők Csizmadia Zoltán; Ruzsás Dávid; 575 Team Kft Budapest
2005 Enjoy TRI Bonyhádi Szilvia; Csetényi-Guba Mária; Veszprémi Triatlon Egylet Veszprém
2006 BrumBa team Balogh Bertalan; Dr. Brummer Brigitta; Székesfehérvár
2007 Fekete Kő Hajdú Kristóf; Metzner Gábor; Diósd
2008 Amazonok Antal Szilvia; Tihob Hajnalka; VUK Dunakeszi
2009 Suhanó Generáció Kosaras Judit; Ludvig Károly; Pécs
2010 Stanga Tibor 10X - B Karácsonyi Péter; Nagy Éva; Tricepsz SE Szárliget
2011 Én érted, Te értem Sepsei Gabriella; Buvár Attila; Makó
2012 MANCIK Balsay István; Balsayné Boros Rita; ALBA Triatlon SE Székesfehérvár
2013 SziKárok Kárász Katalin; Szikora Zoltán; Tribe Budapest
2014 Fittbike újra együtt Komjáti Viktória; Hencz Balázs; Fittbike SE Pécs
2015 Egyben Válóok Bodri Tamás; Petia Csaba; Szekesfehervar
2016 Smile Boros Nikolett; Ertl Judit; Mór
2017 Tepsi-G duo Oravecz Gábor; Temesi Dániel; KisTri Team Budapest
2018 Mészáros-Nagy duo Mészáros Sándor; Nagy Róbert; Komárom-Európa Futó Egyesület Komárom
2019 Oroszlányok Szeibert Katalin; Horváth Anikó; Budapest
2020 Polythlon Puhányai - jövőre egyéni Borosnyay Virág; Molnár Tamás; Polythlon ETK Zalaegerszeg
2021 Futottak még... Porpáczy Tímea; Grasanovics Péter; Szombathely
2022 Vajas pirítós Zsurovits Judit; Balthazár Dóra; Triplan Budapest
2023 Vasi TRI- Ibolya és Kitti Bazsóné Pulai Ibolya; Dala Kitti; Vasi Triatlon Se Szombathely
2024 Váczi Csilletolók Bt. Kozma Péter; Kriaszter Zsolt; Vácduka
2025 kis Fenyő nagy Fenyő Fenyvesi Tamás; Fenyvesi Márk; Footour Tata
2026 amatőrpárbaj Tábit Adél; Papp Csaba; Heréd
2027 Csőmax Punk Adrienn; Zákányi Tamás; Alba triatlon Szekszárd
2028 Intersport Szombathely plusz a Kriszti Osztrosits Krisztina; Varasdy Edit; Vasi Triatalon SE Szombathely
2029 Takonymackók Mayer Viktor; Fekete Mátyás; Vasemberek Klubja Budapest
2030 TRItánok Lukács Gergely; Pataki Vladimir; ELTE Polythlon Budapest
2031 Házasok Szombath István; Gál Zsuzsanna; Budapest
2032 BDT Ambrusch Tamás; Kovács Bálint; GYTSE Tinnye
2033 Family Tree Friends for TRI Cser Csaba; Gálné Fitos Éva; Family Tree Triatlon és SZSE Pákozd
2034 Zoltalin Reményi Zoltán; Morva Katalin; TriPlan Budapest
2035 575 CáGabi & CáMiki Lévai Gábor; Bencze Miklós; 575 Team Kft. Budapest
2036 Tutto Bici Váltó 1 Keszthelyi Gábor; Marosi Gábor; Tutto Bici Bottecchia SE Szeged
2037 Sógi Team Nagy Milán; Zömbik Anna; Győr
2038 Mr & Mrs Flame Láng Zsolt; Láng-Somogyi Zita; Siófok
2039 TEAM K&E Képes Gergely; Gulyás Gábor; Kaposvári Atlétikai Klub Kaposvár
2040 Vasledik Nemeth-Benko Dora; Balazs Mariann; Vasi Tri Szombathely
2041 Hurka és Kolbász Szenczi Attila; Török Lajos; Triplan Budapest
2042 Persze, drágám! Kertész Krisztina; Fetzer Róbert; Bringabanda SC Budapest
2043 P&G MátraMan 1 - Múlt és Jövő Barhács László; Kiss Attila; P&G MátraMan Veresegyház
2044 TRIsztán és Izolda Túróczi Réka; dr. Sziklai Péter; Irunmore S.E. Budapest
2045 Fruzsi en Réka Csillag Fruzsina; Gyökös Réka; Hajdúböszörmény
2046 Két csávó aki másik két csávót játszik Szentendrei Dávid; Oláh Dániel; Kecskemet
2047 VAStagok Szabó József; Szamos József; EXTREMEMAN CLUB Budapest
2048 Alba Triatlon SE Gábor Komáromi; Tibor Ganesz; Alba Triatlon SE Lovasberény
2049 Highway Stars dr. Zakariás Géza; Frohmann Tamás; SZESE Győr
2050 575Păratlanok Győri Bernadett; Balogh Róbert; 575Team Nagyatad
2051 Spuri 46 Gózony Gergő; Puy László; Spuri Gyula
2052 VTE Kisvasút Czafit Zsuzsanna; Morvai Balázs; Veszprémi Triatlon Egylet Veszprém
2053 SebesBikák Hanich Tamás; Agyagási Ákos; Győr
2054 DTSE Kovácsék Kovács Ákos Flórián; Vadász Ildikó; DTSE Dunaújváros
2055 Jonatán és a kapitány Tompai Jonatán; Petrov András; Team Újbuda SE Szigetszentmiklós
2056 Sub10 Balogh Zoltán; Kis Imre; Footour Budapest
2057 Befutók Szekretár Virág; Pintér András; Tarany
2058 De mielőtt még ezt elmondanám Kovács Nándor; Németh Roland; Budapest XI.
2059 Tritánok Tóth Dávid; Jónás György; KisTri Team Sportegyesület budakeszi
2060 POPCORN Molnár István; Horváth Gergely; Kis Tri Team Sportegyesület Dunaharaszti
2061 That's the Spirit! Kővári Luca; Lehoczky Dávid; Spuri SC Budapest
2062 Fura Páros újratöltve Fera-Both Csilla; Fera Attila; Kistarcsai vsrc Kistarcsa
2063 Lepsényi Kürtőskalács Team Lepsényi Gábor; Velencei Balázs; Vasi Tri 1/2 Szombathely
2064 Flanderék Flander Márton; Flander Lilla; Mogyi SE Baja Baja
2065 Összeverődöttek Tálas Gabriella; Pozsgai Tibor; Triplan Leányfalu
2066 Hőhullám Meleg Dóra; Meleg András; Team Újbuda & Polythlon Budapest
2067 Pék-Hadházi Pék Eszter; Hadházi Máté; Tutto Bicci Botteccia SE. Győr
2068 Utolsó pillanat Fazakas Krisztina; Czuczor Gergely; 575 Team Eger

© 1989 - 2020 eXtremeMan Kft.

Designed by Szliczki József.